SKAUT Trojka Ostrava - 68. oddíl OSMA

"Jsme místem přátelství, poznávání Pravdy a příležitostí k proměně."

PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA

Jsme skautský oddíl pro kluky a holky od 10 do 14 let, scházíme se od září 2021. Oddílové a družinové schůzky se konají každé úterý od 16:30 do 18:30 v klubovnách CB Ostrava - Poruba na adrese Žilinská 1889/13. Kromě pravidelných schůzek připravujeme zhruba co dva měsíce jednu víkendovou akci (1-3 denní).

Každoročně pořádáme cca 10 denní letní stanový tábor.

Kontakt:

www.skautosma.cz

Miroslav Müller (hlavní vedoucí oddílu OSMA)
tel.: 722 902 892, e-mail: skaut@cbtrojka.cz

Jakub Mrázek (vedoucí sboru CB Ostrava - Trojka)
tel.: 776 580 157, e-mail: jakub.mrazek@cb.cz

Oddíl OSMA vedou zkušení dospělí vedoucí a rádci

Miroslav Müller
vůdce oddílu OSMA

Usměvavý, pohodový a veselý člověk s obrovským srdcem, hudebník a textař. Vedoucí rock-gospelového sboru Fusion a táboru Trojky. Profesí stavař.

Helena Mrázková
vedoucí oddílu OSMA

Manželka, maminka, sociální pracovnice v oblasti náhradní rodinné péče, nadšená kdysi oddílová a dodnes táborová vedoucí. Od 11 let pro ni platí, že jednou skautka, navždy skautka.

Sylva Švidrnochová
vedoucí oddílu OSMA

Manželka, maminka, učitelka francouzštiny a hudební výchovy, dlouholetá vedoucí turistického oddílu. Má ráda hory, lidi, hudbu a melouny.

Jakub Mrázek
vedoucí oddílu OSMA

Táta tří dětí plných energie, manžel, milovník táborů, kopců, hor, potoků a všelijakých krás české přírody, vášnivý houbař, dlouholetý hlavní vedoucí táborů Trojky a vedoucí sboru Církve bratrské Ostrava - Trojka. Profesí mikrobiolog, srdcem učitel.

Vojtěch Knettig
rádce oddílu OSMA

Student gymnázia. Milý, přátelský, vtipný, laskavý – no a prostě takové ty věci – člověk, trpící těžkou extroverzí. Hraje na elektrickou kytaru a zkouší horolezectví. Má rád lidi na všechny způsoby, taky jídlo, sníh a hudbu.

Bára Dostálová
rádkyně oddílu OSMA

Studentka gymnázia. Empatická, rozvážná, usměvavá a občas trochu zasněná. Hraje na klavír a tančí. Je nadšenou sběratelkou divadelních programů. Má ráda hudbu, knihy, větrníky a vůni skořice.

Matyáš Filip
rádce oddílu OSMA

Trpělivý, chytrý, laskavý, věrný. Sportovně založený člověk. Dlouholetý táborník, hraje na klavír, má rád hudbu. Introvert, který si ovšem vždy rád pokecá nebo pomůže.

Sára Zončová
rádkyně oddílu OSMA

Studentka gymnázia. Vlídná, kreativní, naslouchající. Ráda maluje a miluje hudbu - umí základy na kytaru a ukulele. Je zkušená tábornice, takže ani týmového ducha při sportech a hrách nepostrádá. Raduje se z každé maličkosti a krásu nalezne ve všem.

SKAUT Trojka Ostrava je pobočný spolek Dorostové unie. Dospělí vedoucí jsou součástí sboru Církve bratrské v Ostravě - Trojka a činnost oddílu je vedena v duchu křesťanského skautingu. Základem práce s dětmi je skautská výchovná metoda.

TOP